MÖBLER / Bord / Soffbord 6673136
nr 667 3136
Soffbord
Diplomat, Josef Frank, längd: 105, djup: 105, höjd: 48
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
6.100 kr
måndag 15 november 2010
3.500 kr
2.500 kr
3.500 kr
4.100 kr
4.200 kr
5.000 kr
6.000 kr
6
6